23 Nisan Kutlamaları | 6 MAYıS 2021

Refahiye Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğu minik öğrencilere devretti.
Refahiye Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI Şehit Karaoğlanoğlu Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri Hacı Miraç BİLİCİ ve Dilara ATAMAN’ı makamında ağırlayan Başkan PAÇACI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğu temsili olarak öğrencilere devretti.
Temsili Başkan olan Sayın Dilara ATAMAN İlçe Kaymakamımız Sayın Eyüp KAYKAÇ ile telefon görüşmesi yaparak Belediye ve Kaymakamlık ortaklı projeler hakkında bilgi alış verişinde bulundu.
Temsili Başkan Sayın Hacı Miraç BİLİCİ ise İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Onur HANE ile telefon görüşmesi yaparak Jandarma Teşkilatına görevlerinde başarılı olmalarını temenni etti.
Temsili Başkanlarımız Sayın Hacı Miraç BİLİCİ ve Dilara ATAMAN Belediyemiz Şeref Defterine bu günü not düşerek yaşadıkları gururu,mutluluğu ve Belediye Başkanımız Çakmak PAÇACI’nın gösterdikleri ilgiye teşekkür ederek imzaladılar.
Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI;
Kıymetli öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün vatanımızı ve geleceğimizi emanet ettiği çocuklarımızın yanında olduk bugün bizlere emanet olan yarın geleceğimizi emanet edeceğimiz ülkemizin temel taşları çocuklarımızın bayramını kutluyorum.’ Dedi.