Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI , 8 Mayıs günü Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Sayın Çakmak PAÇACI , 8 Mayıs günü Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Paçacı mesajında,
"Bugün çok anlamlı ve kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz bir gün. Bugün bize can veren, gözünden sakınan, fedakarlık, sevgi, mutluluk ve sabrın tek tarifi olan bizimle ağlayan, bizimle gülen, tırnağımıza zarar gelse bizden önce üzülen, eli öpülesi annelerimiz için ne yapsak azdır. Annelerimize hak ettiği sevgiyi, saygıyı, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşamı sağlamak bizlerin asli görevidir.
Bize her daim dua eden, bizim için endişelenen, hayatımıza yön veren ve her şeyin en iyisine layık olan, iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan siz değerli annelerimizin bu özel ve anlamlı günlerini kutluyorum. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü ve en kıymetlisidir. Bu sebeple annelerimizin değerini her daim bilmeli, gereken ilgi, alâka ve sevgiyi annelerimize göstermeliyiz
Elleri Öpülesi Sevgili Annelerimiz.
Annelik dünyadaki en yüce duygu ve değerdir. Bizlere dürüst, onurlu, ahlâklı ve iyi bir insan olabilmeyi öğreten, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda şefkatle bağrına basan, hayatı boyunca bizden ilgisini esirgemeyen annelerimize sadece Anneler Günü'nde değil, yılın her gününde değerli olduğunu hissettirmeliyiz. Onlar için ne söylesek yetersiz, ne kadar teşekkür etsek az.
Bu duygu ve düşüncelerle beni bu dünyaya getiren, bakıp büyüten, aşık olduğum Refahiye' me hizmet edebilme imkânı veren annem ile ebediyete intikal eden tüm annelerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu ülke için canlarını feda eden şehitlerimizin anaları başta olmak üzere hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum." Dedi.